Blender Gorenje BN1000BK
GorenjeCod produs: 387133În stoc
ATENȚIE
Blender Gorenje BN1000BK
Blender Gorenje BN1000BK
Cod produs: 387133
Caracteristici - Blender Gorenje BN1000BK
Caracteristici generale
  • Tip:staționar
  • Putere:1000 W
  • Număr de viteze:2
  • Capacitate bol:0.75 l
  • Culoare:gri
Caracteristici suplimentare
  • Tip control:electronic
Dimensiuni si aspect
  • Material carcasa:metal , plastic
  • Material vas:plastic
  • Material picior:oțel inoxidabil
  • Înălțime:370 mm
  • Adâncime:151 mm
  • Lățime:145 mm