Ciocan rotopercutor EDON RH-26/1150A
EDONCod produs: 393444În stoc
Preț979 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 393444
Caracteristici - Ciocan rotopercutor EDON RH-26/1150A
Caracteristici generale
  • Putere:1150 W
  • Tip alimintare:rețea
  • Tip mandrina:SDS Plus
  • Frecvența de percuție:5100 bpm
  • Energia de impact:3 j
  • Diametru max. găurire beton:26 mm
  • Diametru max. găurire oţel:13 mm
  • Diametru max. găurire lemn:40 mm