Ciocan rotopercutor Pit PBH20H-22B/1
PitCod produs: 392990În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 392990
Caracteristici - Ciocan rotopercutor Pit PBH20H-22B/1
Caracteristici generale
  • Tip:ciocan rotopercutor
  • Tensiune:20 V
  • Turația la mersul în gol:1350
  • Tip alimintare:acumulator
  • Tip mandrina:SDS Plus
  • Frecvența de percuție:4700 bpm
  • Energia de impact:1.8 j
  • Diametru max. găurire beton:22 mm
  • Diametru max. găurire oţel:13 mm
  • Diametru max. găurire lemn:24 mm