Espressor DeLonghi ECAM220.21.WW
DeLonghiCod produs: 374988În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 374988
Caracteristici - Espressor DeLonghi ECAM220.21.WW
Caracteristici generale
  • Tip:automat
  • Tip de cafea folosita:măcinată , boabe
  • Putere:1450 W
  • Volum rezervor de apa:1.8 l
  • Tensiunea pompei:15 bar
  • Culoare:alb
Carcasă
  • Material:plastic , metal
  • Înălțime:350 mm
  • Lățime:220 mm
  • Adâncime:420 mm