Fier de calcat Gorenje SIH2200RBC
GorenjeCod produs: 119144În stoc
Preț560 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 119144
Caracteristici - Fier de calcat Gorenje SIH2200RBC
Caracteristici generale
  • Putere consumată:2200 W
  • Volum:280 ml
  • Debit de abur:30 g / min
  • Jet de abur:90 g / min
  • Lungimea cablului:2.5 m
  • Material talpă:ceramică
  • Culoare:alb , roșu
  • Înălțime:145 mm
  • Lățime:133 mm
  • Adâncime:320 mm