Fier de calcat Gorenje SIH2600BKG
GorenjeCod produs: 297711Stoc epuizat
Preț899 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 297711
Caracteristici - Fier de calcat Gorenje SIH2600BKG
Caracteristici generale
  • Putere consumată:2600 W
  • Volum:350 ml
  • Debit de abur:30 g / min
  • Jet de abur:190 g / min
  • Lungimea cablului:2.5 m
  • Material talpă:ceramică
  • Culoare:negru , gri
  • Înălțime:151 mm
  • Lățime:142 mm
  • Adâncime:310 mm