Fier de calcat Gorenje SIH3000RBC
GorenjeCod produs: 116242În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 116242
Caracteristici - Fier de calcat Gorenje SIH3000RBC
Caracteristici generale
  • Putere consumată:3000 W
  • Volum:350 ml
  • Debit de abur:40 g / min
  • Jet de abur:105 g / min
  • Lungimea cablului:2.5 m
  • Material talpă:ceramică
  • Culoare:bordo , alb
  • Înălțime:150 mm
  • Lățime:128 mm
  • Adâncime:310 mm