Fierastrau circular EDON CS-165-1250
EDONCod produs: 393446În stoc
Preț759 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 393446
Caracteristici - Fierastrau circular EDON CS-165-1250
Caracteristici generale
  • Putere:1200 W
  • Turația in gol:5500 rot/min
  • Tip alimentare:rețea
  • Adâncimea de tăiere la 45°:43 mm
  • Adâncimea de tăiere la 90°:65 mm
  • Diametrul discului:165 mm