Fierastrau pentru taieri inclinate INGCO BMS14007
INGCOCod produs: 154025În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 154025
Caracteristici - Fierastrau pentru taieri inclinate INGCO BMS14007
Caracteristici generale
  • Putere:1400 W
  • Turația in gol:5000 rot/min
  • Diametru exterior a discului:210 mm
  • Diametru alezaj:25.4 mm
  • Adâncime de tăiere la unghi de 45°:30 mm
  • Adâncime de tăiere la unghi de 90°:60 mm
  • Lățime de tăiere:120 mm