Fierastrau electric cu lant Pit PKE405-C4
PitCod produs: 156552În stoc
Preț929 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 156552
Caracteristici - Fierastrau electric cu lant Pit PKE405-C4
Caracteristici generale
  • Putere:1800 W
  • Lungime lamă:405 mm
  • Viteza lanțului:13.5 m/sec
  • Pasul lanțului:3/8 "
  • Grosimea mecanismului de transmisie:1.3 mm