Fierastrau electric cu lant Pit PKE405-C7
PitCod produs: 393670În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 393670
Caracteristici - Fierastrau electric cu lant Pit PKE405-C7
Caracteristici generale
  • Putere:2400 W
  • Lungime lamă:405 mm
  • Viteza lanțului:15 m/sec
  • Pasul lanțului:3/8 "
  • Grosimea mecanismului de transmisie:1.3 mm