Fierastrau vertical AEG STEP100X
AEGCod produs: 151311În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 151311
Caracteristici - Fierastrau vertical AEG STEP100X
Caracteristici generale
  • Putere:700 W
  • Tip alimentare:rețea
  • Turația in gol:3200 rpm
  • Lungimea cursei:20 mm
  • Capacitate de tăiere în metal:10 mm
  • Capacitate de tăiere în lemn:100 mm