Foarfecă de vie Ryobi RY18SCA-0
RyobiCod produs: 196205În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 196205
Descriere
Lamele de tăiere ultra-ascuțite sunt fabricate din oțel SK5, ceea ce asigură performanțe ridicate de tăiere. O tăietură curată și precisă menține planta sănătoasă. Vă permite să tăiați ramuri cu un diametru de până la 25 mm (lemn moale) și până la 20 mm (lemn tare) fără efort fizic semnificativ. Greutatea ușoară și forma ergonomică fac operarea confortabilă cu o singură mână. Până la 1500 de tăieturi la 1.5 Ah de încărcare a bateriei.
Acumulatorii și încărcătorul nu sunt cuprinse în setul de livrare!!!
Caracteristici - Foarfecă de vie Ryobi RY18SCA-0
Caracteristici generale
  • Tip:electric , cu acumulator
  • Destinatie:arbori
  • Forma lamei:curbat
  • Diametrul maxim de taiere:25 mm
  • Capacitate accumulator:1500 mAh
  • Tensiune:18 V