Generator electric de curent Total TP130005
TotalCod produs: 224888În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 224888
Caracteristici - Generator electric de curent Total TP130005
Caracteristici generale
  • Tip motor:4T
  • Combustibil:benzină
  • Pornire:manual
  • Putere activa:2800 W
  • Putere maxima:3000 W
  • Putere motor:7 C.P.
  • Volum motor:210 cm3
  • Tensiune:230 V