Masina de insurubat Pit PBM12K-10B/2
PitCod produs: 392950În stoc
Preț809 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 392950
Caracteristici - Masina de insurubat Pit PBM12K-10B/2
Caracteristici generale
  • Tip mandrina:fixare rapidă
  • Tip alimentare:acumulator
  • Tensiune:12 V
  • Tip de baterie:Li-Ion
  • Turatia in gol:1700 rot/min
  • Max. cuplul motor:35 Nm
  • Diametrul mandrinei:10 mm
  • Diametrul gaurii in otel:6 mm