Masina de insurubat Pit PBM20H-10A
PitCod produs: 392941În stoc
Preț500 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 392941
Caracteristici - Masina de insurubat Pit PBM20H-10A
Caracteristici generale
  • Tip mandrina:fixare rapidă
  • Tip alimentare:acumulator
  • Tensiune:20 V
  • Tip de baterie:Li-Ion
  • Max. cuplul motor:28 Nm
  • Diametrul mandrinei:10 mm
  • Diametrul gaurii in otel:10 mm
  • Diametrul gaurii in lemn:25 mm