Masina de tocat carne Gorenje MG1500XG
GorenjeCod produs: 277752În stoc
Preț999 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 277752
Caracteristici - Masina de tocat carne Gorenje MG1500XG
Caracteristici generale
  • Capacitate tocare:1.9 kg/min
  • Putere nominală:150 W
  • Putere maximă:1500 W
  • Număr grătare de tocat:2 buc.
  • Diametrul găurii a discului:4 mm
  • Funcții:revers
  • Accesorii:duză pentru cârnați
  • Aditional:protectie la suprasolicitare
Carcasă
  • Material сarcasă:metal , plastic
  • Material tavă:plastic
  • Înălțime:230 mm
  • Lățime:180 mm
  • Adâncime:230 mm