Monitor gaming AOC Q27G3XMN/BK
AOCCod produs: 308951În stoc
ATENȚIE
Monitor gaming AOC Q27G3XMN/BK
Monitor gaming AOC Q27G3XMN/BK
Cod produs: 308951
Caracteristici - Monitor gaming AOC Q27G3XMN/BK
Caracteristici generale
  • Diagonala:27 "
  • Rezolutie:2560x1440 px
  • Aspect ecran:16:9
  • Rata maxima de reimprospatare:180 Hz
  • Timp de raspuns:1 ms
  • Unghi de vizionare:178
  • Tip panou:IPS
  • Tip iluminare:WLED
  • Tip acoperire:Anti glare
  • Contrast:4000:1
Carcasa
  • Interfata de montare VESA:100x100
  • Unghiul de inclinare:-5 / 23°
  • Culoare:negru
  • Inaltime:533.3 mm
  • Latime:614.4 mm
  • Adancime:302.6 mm