Monitor gaming Asus TUF Gaming VG27AQ5A
AsusCod produs: 361514În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 361514
Caracteristici - Monitor gaming Asus TUF Gaming VG27AQ5A
Caracteristici generale
  • Diagonala:27 "
  • Rezolutie:2560x1440 px
  • Aspect ecran:16:9
  • Rata maxima de reimprospatare:210 Hz
  • Timp de raspuns:1 ms
  • Unghi de vizionare:178
  • Tip panou:IPS
  • Tip iluminare:LED
  • Tip acoperire:Anti glare
  • Contrast:1300:1
  • Luminozitate:300 nit
  • Gama de culori:sRGB 130% , DCI-P3 95%
  • Ergonomie:reglarea unghiului
Carcasa
  • Interfata de montare VESA:100x100
  • Unghiul de inclinare:-5 / 20 °
  • Culoare:negru
  • Inaltime:455 mm
  • Latime:615 mm
  • Adancime:214 mm