Monitor gaming Asus TUF Gaming VG27AQL5A
AsusCod produs: 361510În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 361510
Caracteristici - Monitor gaming Asus TUF Gaming VG27AQL5A
Caracteristici generale
  • Diagonala:27 "
  • Rezolutie:2560x1440 px
  • Aspect ecran:16:9
  • Rata maxima de reimprospatare:210 Hz
  • Contrast:1300:1
  • Luminozitate:350 nit
  • Gama de culori:sRGB 130% , DCI-P3 95%
  • Ergonomie:reglarea inaltimii , rotirea ecranului , reglarea unghiului
  • Culoare:negru
  • Inaltime:534 mm
  • Latime:615 mm
  • Adancime:215 mm