Polizor unghiular INGCO AG200018
INGCOCod produs: 305575În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 305575
Caracteristici - Polizor unghiular INGCO AG200018
Caracteristici generale
  • Tip:classic
  • Puterea:2000 W
  • Tensiune:230 V
  • Rotații:8450 rpm
  • Diametrul discului:180 mm