Polizor unghiular INGCO CAGLI221153
INGCOCod produs: 317458În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 317458
Caracteristici - Polizor unghiular INGCO CAGLI221153
Caracteristici generale
  • Tip:Polizor unghiular
  • Puterea:1200 W
  • Tensiune:20 V
  • Rotații:3000 rpm, 6000 rpm, 9000 rpm
  • Diametrul discului:115 mm