Robot de bucatarie Gorenje MMC1000RL
GorenjeCod produs: 119895În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 119895
Caracteristici - Robot de bucatarie Gorenje MMC1000RL
Caracteristici generale
  • Putere:1000 W
  • Tip control:mecanic
  • Număr viteze:7
  • Funcții:mod turbo , сontrol lin a vitezei
  • Accesorii in set:duză pentru aluat , spatulă
  • Numar de duze:4
Aspect
  • Material carcasă:metal , plastic
  • Material bol:metal
  • Capacitate bol:4.5 l
  • Culoare:bej
  • Înălţime:372 mm
  • Lăţime:360 mm
  • Adâncime:270 mm