Robot de bucatarie Gorenje SBR1500E
GorenjeCod produs: 354435În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 354435
Caracteristici - Robot de bucatarie Gorenje SBR1500E
Caracteristici generale
  • Putere:1500 W
  • Tip control:mecanic
  • Număr viteze:10
Aspect
  • Material carcasă:oțel inoxidabil
  • Capacitate bol:2 l
  • Culoare:oțel inoxidabil
  • Înălţime:290 mm
  • Lăţime:265 mm
  • Adâncime:430 mm