Instalatie wc incastrat cu cadru Alcaplast SADROMODUL AM101/1120 (108760)
AlcaplastCod produs: 215608În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 215608
Caracteristici - Instalatie wc incastrat cu cadru Alcaplast SADROMODUL AM101/1120 (108760)
Caracteristici generale
  • Tip:pentru toaletă
  • Metoda de montare:în perete
  • Setul include:rezervor , suport izolat fonic , Butoan de scurgere
Carcasă
  • Material carcasă:metal
  • Înălțime:1120 mm
  • Lățime:510 mm
  • Adâncime:125 mm