Instalatie wc incastrat cu cadru Alcaplast Sadromodul AM101/1120 (83416)
AlcaplastCod produs: 215817În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 215817
Caracteristici - Instalatie wc incastrat cu cadru Alcaplast Sadromodul AM101/1120 (83416)
Caracteristici generale
  • Tip:pentru toaletă
  • Metoda de montare:în perete
  • Setul include:cadru
Carcasă
  • Material carcasă:metal
  • Înălțime:1120 mm
  • Lățime:510 mm
  • Adâncime:200 mm
Specificații suplimentare
  • Mod de gestionare:mecanic
  • Regimul de scurgere:regim economic ( 2 butoane )
  • Volumul rezervorului:6 l, 9 l
  • Diametrul scurgerii:110 mm