Televizor Blaupunkt 50UGC5500
BlaupunktCod produs: 332517În stoc
ATENȚIE
Televizor Blaupunkt 50UGC5500
Televizor Blaupunkt 50UGC5500
Cod produs: 332517
Caracteristici - Televizor Blaupunkt 50UGC5500
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:32 W
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:da
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:3x
  • USB:2x
  • Tuner:DVB-C , DVB-S , DVB-S2 , DVB-T , DVB-T2
Display
  • Diagonala display:50"(127 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Tip panou:LED
  • Tip iluminare:DLED(Direct LED)
  • Rata maximă de reîmprospătare:60 Hz
Sistema de operare
  • Sistema de operare:GoogleTV
  • Memorie operativă:2 Gb
  • Model procesor:Quad A55
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:300x300 mm
  • Dimensiuni cu suport:1111x696x301 mm
  • Dimensiuni fara suport:1111x664x95 mm