Televizor JVC LT65VA3300
JVCCod produs: 375635În stoc
ATENȚIE
Televizor JVC LT65VA3300
Televizor JVC LT65VA3300
Cod produs: 375635
Caracteristici - Televizor JVC LT65VA3300
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:24 W
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:da
  • HDMI:3x
  • USB:2x
  • Tuner:DVB-C , DVB-S2 , DVB-T2
Eficienta energetica
  • Clasa de eficienta energetica:E
Display
  • Diagonala display:65"(165 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Format HDR:HDR10
  • Rata maximă de reîmprospătare:50 Hz
Sistema de operare
  • Sistema de operare:Android
  • Model procesor:Quad Core
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:400x200 mm