Televizor KIVI 24H710QB
KIVICod produs: 318396În stoc
ATENȚIE
Televizor KIVI 24H710QB
Televizor KIVI 24H710QB
Cod produs: 318396
Caracteristici - Televizor KIVI 24H710QB
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:5 W
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:da
  • HDMI:2x
  • USB:2x
  • Tuner:DVB-T2/T/C
Display
  • Diagonala display:24"(60 cm)
  • Rezolutia display:1366x768
  • Tip iluminare:LED
  • Rata maximă de reîmprospătare:60 Hz
Sistema de operare
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:200x100 mm
  • Dimensiuni cu suport:553x333x86 mm