Televizor KIVI 32H710QB
KIVICod produs: 318393În stoc
ATENȚIE
Televizor KIVI 32H710QB
Televizor KIVI 32H710QB
Cod produs: 318393
Caracteristici - Televizor KIVI 32H710QB
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:10 W
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:da
  • HDMI:2x
  • USB:1x
  • Tuner:DVB-T/T2/C
Display
  • Diagonala display:32"(81 cm)
  • Rezolutia display:1366x768
  • Tip iluminare:LED
  • Rata maximă de reîmprospătare:60 Hz
Sistema de operare
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:200x200 mm
  • Dimensiuni cu suport:718x422x85 mm