Televizor KIVI 40F710QB
KIVICod produs: 307057În stoc
ATENȚIE
Televizor KIVI 40F710QB
Televizor KIVI 40F710QB
Cod produs: 307057
Caracteristici - Televizor KIVI 40F710QB
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:10 W
  • Tehnologie sunet:Dolby Audio
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:da
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:1x
  • USB:2x
Eficienta energetica
  • Clasa de eficienta energetica:A
Display
  • Diagonala display:40"(101 cm)
  • Rezolutia display:1920x1080
  • Tip panou:Super MVA
  • Tip iluminare:LED
  • Rata maximă de reîmprospătare:60 Hz
  • Adâncime culori:10 bits (8 bits+FRC)
Sistema de operare
  • Sistema de operare:Google TV
  • Memorie integrată:8 Gb
  • Număr nuclee:4x Cores nuclee
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:200x200 mm
  • Dimensiuni cu suport:892x509x86 mm
  • Greutate:7 kg
Funcții și caracteristici suplimentare
  • Funcții suplimentare:Google Assistant
  • Adițional:Boxe încorporate 2x10W