Televizor KIVI 43U770QB
Televizor KIVI 43U770QB
este necesar să le verificați la consultanții companiei Bigshop.md.
Televizor KIVI 43U770QB
Cod produs: 305992
Adăuga in cos
Caracteristici - Televizor KIVI 43U770QB
Caracteristici generale
Tip:
Smart TV
Diagonala ecranului:
43 inch (109 cm)
Tehnologie display:
QLED
Sistema audio
Tehnologie sunet:
Dolby Audio
Putere subwoofer:
2x10 W
Bluetooth:
5.0
HDMI:
4x
USB:
2x
Tuner:
DVB-T2/T/C
Eficienta energetica
Clasa de eficienta energetica:
A
Display
Diagonala display:
43"(109 cm)
Rezolutia display:
3840x2160
Tip panou:
FSA
Tip iluminare:
DLED(Direct LED)
Rata maximă de reîmprospătare:
60 Hz
Sistema de operare
Sistema de operare:
Android TV
Memorie integrată:
8 Gb
Număr nuclee:
4x Cores nuclee
Design si dimensiuni
Interfata de montare VESA:
300x300 mm
Dimensiuni fara suport:
96X55.5X8.3 mm
Greutate:
7 kg
Funcții și caracteristici suplimentare
Funcții suplimentare:
Google Assistant
Selectii de produse
smart 32 inch (81 cm)
Smart TV 100 cm
Smart 55 inch (140 cm)
mare
Samsung Smart TV 32 inch (81 cm)
Samsung 32 inch (81 cm)
Samsung QLED
Smart TV Samsung
LG 55 inch (140 cm)
LG Smart TV
Samsung 4K
Smart 55 inch Samsung 4K
QLED 55 inch (140 cm)
Samsung QLED 55 inch (140 cm)
Samsung 55 inch (140 cm)
Smart 43 inch (109 cm)
Smart TV Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung NEO QLED
LG 43 inch Smart TV
Samsung QLED 65 inch (165 cm)
OLED Samsung
OLED 65 inch (165 cm)
Hisense 55 inch QLED
LG OLED
Hisense 65 inch QLED