Televizor KIVI 50U720QB
Televizor KIVI 50U720QB
este necesar să le verificați la consultanții companiei Bigshop.md.
Televizor KIVI 50U720QB
Cod produs: 377286
Adăuga in cos
Caracteristici - Televizor KIVI 50U720QB
Caracteristici generale
Tip:
QLED
Smart TV
Diagonala ecranului:
50 inch (127 cm)
Putere difuzoare:
24 W
Tehnologie sunet:
Dolby Audio
Număr de difuzoare:
2
Bluetooth:
5.1
RJ-45 (LAN):
da
HDMI:
3x
USB:
2x
Tuner:
DVB-T2 ,
DVB-C ,
DVB-T ,
HbbTV
Eficienta energetica
Clasa de eficienta energetica:
G
Display
Diagonala display:
50"(127 cm)
Rezolutia display:
3840x2160
Tip iluminare:
DLED
Rata maximă de reîmprospătare:
60 Hz
Sistema de operare
Sistema de operare:
GoogleTV
Memorie integrată:
8 Gb
Număr nuclee:
4 nuclee
Design si dimensiuni
Interfata de montare VESA:
400x200 mm
Dimensiuni fara suport:
1110x642x92 mm
Greutate:
8.7 kg
Selectii de produse
smart 32 inch (81 cm)
Smart TV 100 cm
Smart 55 inch (140 cm)
mare
Samsung Smart TV 32 inch (81 cm)
Samsung 32 inch (81 cm)
Samsung QLED
Smart TV Samsung
LG 55 inch (140 cm)
LG Smart TV
Samsung 4K
Smart 55 inch Samsung 4K
QLED 55 inch (140 cm)
Samsung QLED 55 inch (140 cm)
Samsung 55 inch (140 cm)
Smart 43 inch (109 cm)
Smart TV Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung NEO QLED
LG 43 inch Smart TV
Samsung QLED 65 inch (165 cm)
OLED Samsung
OLED 65 inch (165 cm)
Hisense 55 inch QLED
LG OLED
Hisense 65 inch QLED