Televizor LG 55NANO80A3B
LGCod produs: 387174În stoc
ATENȚIE
Televizor LG 55NANO80A3B
Televizor LG 55NANO80A3B
Cod produs: 387174
Caracteristici - Televizor LG 55NANO80A3B
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:20 W
  • Tehnologie sunet:Dolby Digital
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:da
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:da
  • USB:2x
Display
  • Diagonala display:55"(139 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Format HDR:HDR10
  • Rata maximă de reîmprospătare:60 Hz
Sistema de operare
Design si dimensiuni
  • Dimensiuni cu suport:1235x780x230 mm
  • Dimensiuni fara suport:1235x715x57.5 mm