Televizor LG 55QNED70A6A
LGCod produs: 350947În stoc
ATENȚIE
Televizor LG 55QNED70A6A
Televizor LG 55QNED70A6A
Cod produs: 350947
Caracteristici - Televizor LG 55QNED70A6A
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:20 W
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:5.0
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:3x
  • USB:1x
  • Tuner:DVB-T2 , DVB-T , DVB-S2 , DVB-S , DVB-C
Eficienta energetica
  • Clasa de eficienta energetica:G
Display
  • Diagonala display:55"(139 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Tip iluminare:DLED(Direct LED)
  • Format HDR:HDR10
  • Rata maximă de reîmprospătare:60 Hz
Sistema de operare
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:300x200 mm
  • Dimensiuni fara suport:1236x718x68 mm