Televizor LG 65QNED80A6A
Televizor LG 65QNED80A6A
este necesar să le verificați la consultanții companiei Bigshop.md.
Televizor LG 65QNED80A6A
Cod produs: 388255
Adăuga in cos
Caracteristici - Televizor LG 65QNED80A6A
Caracteristici generale
Tip:
Smart TV
4K Ultra HD
Diagonala ecranului:
65 inch (165 cm)
Tehnologie display:
QNED
Putere difuzoare:
20 W
Bluetooth:
5.1
RJ-45 (LAN):
da
HDMI:
3x
USB:
2x
Tuner:
DVB-T2 ,
DVB-T ,
DVB-S2 ,
DVB-S ,
DVB-C
Eficienta energetica
Clasa de eficienta energetica:
E
Display
Diagonala display:
65"(165 cm)
Rezolutia display:
3840x2160
Tip iluminare:
ELED(Edge LED)
Format HDR:
HDR10
Sistema de operare
Sistema de operare:
webOS
Design si dimensiuni
Interfata de montare VESA:
300x300 mm
Dimensiuni fara suport:
1456x840x30 mm
Greutate:
22.7 kg
Selectii de produse
smart 32 inch (81 cm)
Smart TV 100 cm
Smart 55 inch (140 cm)
mare
Samsung Smart TV 32 inch (81 cm)
Samsung 32 inch (81 cm)
Samsung QLED
Smart TV Samsung
LG 55 inch (140 cm)
LG Smart TV
Samsung 4K
Smart 55 inch Samsung 4K
QLED 55 inch (140 cm)
Samsung QLED 55 inch (140 cm)
Samsung 55 inch (140 cm)
Smart 43 inch (109 cm)
Smart TV Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung NEO QLED
LG 43 inch Smart TV
Samsung QLED 65 inch (165 cm)
OLED Samsung
OLED 65 inch (165 cm)
Hisense 55 inch QLED
LG OLED
Hisense 65 inch QLED