Televizor LG OLED55C54LA
Televizor LG OLED55C54LA
este necesar să le verificați la consultanții companiei Bigshop.md.
Televizor LG OLED55C54LA
Cod produs: 347227
Adăuga in cos
Caracteristici - Televizor LG OLED55C54LA
4K Ultra HD
Smart TV
Diagonala ecranului:
55 inch (140 cm)
Putere difuzoare:
40 W
Tehnologie sunet:
Dolby Atmos
Bluetooth:
5.3
RJ-45 (LAN):
da
3x
Tuner:
DVB-T2 ,
DVB-T ,
DVB-S2 ,
DVB-S ,
DVB-C
Eficienta energetica
Clasa de eficienta energetica:
F
Display
Diagonala display:
55"(139 cm)
Rezolutia display:
3840x2160
Tip panou:
Rata maximă de reîmprospătare:
120 Hz
Interfata de montare VESA:
300x200 mm
Dimensiuni fara suport:
1222x703x45,1 mm
Selectii de produse
smart 32 inch (81 cm)
Smart TV 100 cm
Smart 55 inch (140 cm)
mare
Samsung Smart TV 32 inch (81 cm)
Samsung 32 inch (81 cm)
Samsung QLED
Smart TV Samsung
LG 55 inch (140 cm)
LG Smart TV
Samsung 4K
Smart 55 inch Samsung 4K
QLED 55 inch (140 cm)
Samsung QLED 55 inch (140 cm)
Samsung 55 inch (140 cm)
Smart 43 inch (109 cm)
Smart TV Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung NEO QLED
LG 43 inch Smart TV
Samsung QLED 65 inch (165 cm)
OLED Samsung
OLED 65 inch (165 cm)
Hisense 55 inch QLED
LG OLED
Hisense 65 inch QLED