Televizor LG OLED65C52LA
LGCod produs: 387180În stoc
ATENȚIE
Televizor LG OLED65C52LA
Televizor LG OLED65C52LA
Cod produs: 387180
Caracteristici - Televizor LG OLED65C52LA
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:40 W
  • Tehnologie sunet:Dolby Digital , Dolby Atmos
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:da
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:4x
  • USB:3x
Display
  • Diagonala display:65"(165 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Tip iluminare:OLED
  • Format HDR:HDR10
  • Rata maximă de reîmprospătare:120 Hz
Sistema de operare
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:300x200 mm
  • Dimensiuni cu suport:1441x880x230 mm
  • Dimensiuni fara suport:1441x826x45,1 mm