Televizor LG OLED77B42LA
Televizor LG OLED77B42LA
este necesar să le verificați la consultanții companiei Bigshop.md.
Televizor LG OLED77B42LA
Cod produs: 371658
Adăuga in cos
Caracteristici - Televizor LG OLED77B42LA
Caracteristici generale
Tip:
Smart TV
4K Ultra HD
Diagonala ecranului:
77 inch (196 cm)
Tehnologie display:
OLED
Putere difuzoare:
20 W
Tehnologie sunet:
Dolby Digital
Număr de difuzoare:
2
Diagonala display:
75"(191 cm)
Rezolutia display:
3840x2160
Tip iluminare:
OLED
Format HDR:
HDR10
Rata maximă de reîmprospătare:
120 Hz
Sistema de operare
Sistema de operare:
webOS
Design si dimensiuni
Interfata de montare VESA:
300x200 mm
Dimensiuni cu suport:
1719x1057x319 mm
Dimensiuni fara suport:
1719x989x50.9 mm
Greutate:
22.9 kg
Selectii de produse
smart 32 inch (81 cm)
Smart TV 100 cm
Smart 55 inch (140 cm)
mare
Samsung Smart TV 32 inch (81 cm)
Samsung 32 inch (81 cm)
Samsung QLED
Smart TV Samsung
LG 55 inch (140 cm)
LG Smart TV
Samsung 4K
Smart 55 inch Samsung 4K
QLED 55 inch (140 cm)
Samsung QLED 55 inch (140 cm)
Samsung 55 inch (140 cm)
Smart 43 inch (109 cm)
Smart TV Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung NEO QLED
LG 43 inch Smart TV
Samsung QLED 65 inch (165 cm)
OLED Samsung
OLED 65 inch (165 cm)
Hisense 55 inch QLED
LG OLED
Hisense 65 inch QLED