Televizor Ozon H43QN7500S
Televizor Ozon H43QN7500S
este necesar să le verificați la consultanții companiei Bigshop.md.
Televizor Ozon H43QN7500S
Cod produs: 385293
Adăuga in cos
Caracteristici - Televizor Ozon H43QN7500S
Caracteristici generale
Tip:
Smart TV
Diagonala ecranului:
43 inch (109 cm)
Putere difuzoare:
16 W
Tehnologie sunet:
Dolby Audio
Bluetooth:
5.1
RJ-45 (LAN):
da
HDMI:
3x
USB:
2x
Tuner:
DVB-T2 ,
DVB-T ,
DVB-S2 ,
DVB-S ,
DVB-C
Display
Diagonala display:
43"(109 cm)
Rezolutia display:
1920x1080
Tip iluminare:
QLED
Adâncime culori:
8 bits
Sistema de operare
Sistema de operare:
Google TV
Design si dimensiuni
Dimensiuni fara suport:
956x556x87 mm
Greutate:
6.1 kg
Selectii de produse
smart 32 inch (81 cm)
Smart TV 100 cm
Smart 55 inch (140 cm)
mare
Samsung Smart TV 32 inch (81 cm)
Samsung 32 inch (81 cm)
Samsung QLED
Smart TV Samsung
LG 55 inch (140 cm)
LG Smart TV
Samsung 4K
Smart 55 inch Samsung 4K
QLED 55 inch (140 cm)
Samsung QLED 55 inch (140 cm)
Samsung 55 inch (140 cm)
Smart 43 inch (109 cm)
Smart TV Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung NEO QLED
LG 43 inch Smart TV
Samsung QLED 65 inch (165 cm)
OLED Samsung
OLED 65 inch (165 cm)
Hisense 55 inch QLED
LG OLED
Hisense 65 inch QLED