Televizor Samsung QE65QN85FAUXUA
SamsungCod produs: 374512În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 374512
Caracteristici - Televizor Samsung QE65QN85FAUXUA
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:40 W
  • Tehnologie sunet:Dolby Atmos
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:5.3
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:4x
  • USB:2x
  • Tuner:DVB-T2 , DVB-S2
Eficienta energetica
  • Clasa de eficienta energetica:A+
Display
  • Diagonala display:65"(165 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Tip panou:QLED
  • Format HDR:HDR10+
  • Rata maximă de reîmprospătare:144 Hz
Sistema de operare
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:400x300 mm
  • Dimensiuni fara suport:1447x830x46 mm