Televizor Samsung QE75Q7F5AUXUA
SamsungCod produs: 339663În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 339663
Caracteristici - Televizor Samsung QE75Q7F5AUXUA
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:20 W
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:5.3
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:3x
  • USB:1x
  • Tuner:DVB-T2 , DVB-C , DVB-S2
Eficienta energetica
  • Clasa de eficienta energetica:A+
Display
  • Diagonala display:75"(191 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Tip panou:QLED
  • Format HDR:HDR10+
  • Rata maximă de reîmprospătare:50 Hz
Sistema de operare
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:400x400 mm
  • Dimensiuni fara suport:1678x962x61 mm