Televizor Samsung QE75Q7FAAUXUA
SamsungCod produs: 336312În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 336312
Caracteristici - Televizor Samsung QE75Q7FAAUXUA
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:20 W
  • Număr de difuzoare:2
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:400x400 mm
  • Dimensiuni fara suport:1678x962x61 mm
  • Greutate:25.3 kg
Display
  • Diagonala display:75"(191 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Tip panou:VA
  • Tip iluminare:ELED(Edge LED)
  • Format HDR:HDR10+
  • Rata maximă de reîmprospătare:50 Hz