Televizor Samsung QE85QN70FAUXUA
SamsungCod produs: 336283În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 336283
Caracteristici - Televizor Samsung QE85QN70FAUXUA
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:20 W
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:5.3
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:4x
  • USB:2x
  • Tuner:DVB-T2 , DVB-C , DVB-S2
Eficienta energetica
  • Clasa de eficienta energetica:A+
Display
  • Diagonala display:85"(216 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Tip panou:VA
  • Tip iluminare:Mini LED
  • Format HDR:HDR10+
  • Rata maximă de reîmprospătare:144 Hz
Sistema de operare
  • Sistema de operare:Tizen
  • Model procesor:NQ4 AI Gen2
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:600x400 mm
  • Dimensiuni fara suport:1902x1087x27 mm