Televizor Samsung UE85U7000FUXUA
SamsungCod produs: 374539În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 374539
Caracteristici - Televizor Samsung UE85U7000FUXUA
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:20 W
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:5.3
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:3x
  • USB:1x
Eficienta energetica
  • Clasa de eficienta energetica:A+
Display
  • Diagonala display:85"(216 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Tip iluminare:DLED
  • Format HDR:HDR10+
  • Rata maximă de reîmprospătare:50 Hz
Sistema de operare
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:400x300 mm
  • Dimensiuni fara suport:1890x1084x77 mm