Televizor Samsung UE98DU9002UXUA
SamsungCod produs: 374478În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 374478
Caracteristici - Televizor Samsung UE98DU9002UXUA
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:20 W
  • Tehnologie sunet:Dolby Digital Plus
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:5.2
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:3x
  • USB:2x
  • Tuner:DVB-T2 , DVB-C , DVB-S2
Display
  • Diagonala display:98"(249 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Tip panou:VA
  • Format HDR:HDR10+
  • Rata maximă de reîmprospătare:100 Hz
Sistema de operare
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:600x400 mm
  • Dimensiuni fara suport:2181.1x1244.1x63.5 mm