Televizor UD 40GF5210
UDCod produs: 329785În stoc
ATENȚIE
Televizor UD 40GF5210
Televizor UD 40GF5210
Cod produs: 329785
Caracteristici - Televizor UD 40GF5210
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:16 W
  • Tehnologie sunet:Dolby Digital
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:da
  • RJ-45 (LAN):da
  • USB:2x
  • Tuner:DVB-C , DVB-S , DVB-S2 , DVB-T
Display
  • Diagonala display:40"(101 cm)
  • Rezolutia display:1920x1080
  • Rata maximă de reîmprospătare:60 Hz
Sistema de operare
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:75x75 mm
  • Dimensiuni cu suport:904x562x183 mm
  • Dimensiuni fara suport:904x515x80 mm