Televizor UD 43GU6210
UDCod produs: 329782În stoc
ATENȚIE
Televizor UD 43GU6210
Televizor UD 43GU6210
Cod produs: 329782
Caracteristici - Televizor UD 43GU6210
Caracteristici generale
Sistema audio
  • Putere difuzoare:16 W
  • Tehnologie sunet:Dolby Audio
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:da
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:3x
  • USB:2x
  • Tuner:DVB-C , DVB-S , DVB-S2 , DVB-T
Funcții și caracteristici suplimentare
  • Funcții suplimentare:Google Assistant
Display
  • Diagonala display:43"(109 cm)
  • Rezolutia display:3840x2160
  • Tip iluminare:LED
  • Rata maximă de reîmprospătare:60 Hz
Sistema de operare
  • Sistema de operare:Google TV
  • Model procesor:ARM Cortex CA55
  • Număr nuclee:4 nuclee
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:200x200 mm
  • Dimensiuni cu suport:963x610x226 mm
  • Dimensiuni fara suport:963x561x82 mm