Televizor Vesta LD32L4005
Televizor Vesta LD32L4005
este necesar să le verificați la consultanții companiei Bigshop.md.
Televizor Vesta LD32L4005
Cod produs: 304867
Adăuga in cos
Caracteristici - Televizor Vesta LD32L4005
Caracteristici generale
Tip:
HD
Diagonala ecranului:
32 inch (81 cm)
Rezolutie display:
1366x768
Putere difuzoare:
16 W
Număr de difuzoare:
2
Design si dimensiuni
Interfata de montare VESA:
100x100 mm
Dimensiuni cu suport:
730x470x220 mm
Dimensiuni fara suport:
730x430x80 mm
Display
Diagonala display:
32"(81 cm)
Rezolutia display:
1366x768
Interfețe și conectori
HDMI:
3x
USB:
2x
Tuner:
DVB-T ,
DVB-T2 ,
DVB-C
Eficienta energetica
Consum de energie:
60 W
Selectii de produse
smart 32 inch (81 cm)
Smart TV 100 cm
Smart 55 inch (140 cm)
mare
Samsung Smart TV 32 inch (81 cm)
Samsung 32 inch (81 cm)
Samsung QLED
Smart TV Samsung
LG 55 inch (140 cm)
LG Smart TV
Samsung 4K
Smart 55 inch Samsung 4K
QLED 55 inch (140 cm)
Samsung QLED 55 inch (140 cm)
Samsung 55 inch (140 cm)
Smart 43 inch (109 cm)
Smart TV Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung 43 inch (109 cm)
Samsung NEO QLED
LG 43 inch Smart TV
Samsung QLED 65 inch (165 cm)
OLED Samsung
OLED 65 inch (165 cm)
Hisense 55 inch QLED
LG OLED
Hisense 65 inch QLED