Trimmer pentru iarba HYUNDAI HYGT2501E
HYUNDAICod produs: 282435Stoc epuizat
Preț611 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 282435
Caracteristici - Trimmer pentru iarba HYUNDAI HYGT2501E
Caracteristici generale
  • Tip:de retea
  • Putere:250 W
  • Viteza de rotatie:13000 rpm
  • Tip bara:dreapta
  • Forma maner:tip D
  • Element de taiere:cu fir
  • Latime de taiere:230 mm
  • Tensiune:220 V